L’equip

Organigrama

El Patronat

Bru Pellissa i Vaqué President Educador social i filòsof.
Jaume Fàbrega i Vila
Vicepresident Empresari, GAM tecnologia educacional
Lluís Jaile Benítez
Secretari Advocat
vacant Tresorer/a
Teresa Brunsó i Puigvert
Vocal En representació de la Diputació de Girona
Núria Pi Méndez
Vocal En representació de l’Ajuntament de Girona
Joaquim Tarrés i Solés
Vocal En representació de la Generalitat de Catalunya
Montse Pasquina i Seriol
Vocal Pedagoga. Directora del Centre Cívic Onyar. Ajuntament de Girona
Empar Vaqué i Boix
Vocal Empresària del sector turístic
Josep Ribera i Frontera Vocal Empresari de la construcció. Ribera Promocions
Albert Quintana i Oliver
Vocal Professor de secundària. IES Montilivi
Montse Marquet Garcia
Vocal Mestre jubilada de l’Escola Àgora
Cristina Andreu i Displás Vocal Educadora social
Lluís Puigdemont i Reverter Director Participa al Patronat com a director

La Comissió Executiva

  • Bru Pellissa i Vaqué, President
  • Jaume Fàbrega i Vila, Vicepresident
  • Montse Pasquina i Seriol, Vocal
  • Lluís Puigdemont i Reverter, Director

Altres òrgans de participació intern:

  • Comitè Estratègic
    • Patronat
    • Joan Trujillo Arias
    • Marina Valladares Gay
    • Mònica Cívico Zamitto
    • Víctor Peñarroya Zaldivar
    • Marc Puntunet Roca
    • Alba Roca Busquets
    • Lluís Puigdemont i Reverter
  • Comissió de Mecenatge i Comunicació
    • Josep Ribera i Frontera
    • Jaume Fàbrega i Vila
    • Empar Vaqué i Boix
    • Ferran Pellissa Beneyto
    • Pilar Marquès i Gou
    • Montse Marquet Garcia
    • Alexandra Planas i Camps
    • Lluís Puigdemont i Reverter
    • Pere Serrat i Manén
  • Equip Coordinador
    • Joan Trujillo Arias
    • Mònica Cívico Zamitto
    • Marina Valladares Gay
    • Alba Roca Busquets
    • Marc Puntunet Roca
    • Lluís Puigdemont i Reverter
  • Comissió Econòmica
  • Comissions Tècniques
  • Comissió de gènere

L’Equip Tècnic

  • DIRECCIÓ
    • Lluís Puigdemont Reverter
  • L’EQUIP TÈCNIC DE LES ÀREES
    • ÀREA D’EDUCACIÓ
      • Marina Valladares Gay – Coordinadora Àrea
      • Esther Salvachúa Ereza – Cap projecte Porta d’Accés (Salt)
      • Carlus Amalrich Sánchez – ReGrupArt (Girona) i IN Salt (Porta d’Accés – Salt)
      • Laia Pujadas, RegrupArt i Diversitat i Convivència (Girona)
      • Marta Rodríguez Rodríguez – Quetzal (Celrà)
      • Jessica Yudith Claros Amaya – suport Quetzal (Celrà)
      • Teseu Celaya Bellido – Tarda Jove i Som a la plaça (Lloret de Mar)
      • Marta Gómez Torruella – Centre Obert (Lloret de Mar) i Diversitat i Convivència
      • Àlex Garcia Vinyes – Centre Obert (Lloret de Mar)
      • Laura Domínguez Villanueva – Centre Obert i Famílies 0-3 (Lloret de Mar)
      • Guillem Carreté i Fisas – Porta d’Accés (Lloret de Mar)
      • Ariadna Serres Robles – Tarda Jove (Lloret de Mar)
    • ÀREA DE CIUTADANIA I PARTICIPACIÓ
      • Mónica Cívico Zamitto – Coordinadora Àrea
      • Andreu Espinosa Lafuente – Pla Local de Ciutadania (Lloret de Mar)
      • Sheetal Mavlankar Vaidya- Pla Local de Ciutadania  (Lloret de Mar)
      • Josefina Fernández Fontanini – Pla Local de Ciutadania (Lloret de Mar)
      • Lobna Dahech – Pla Local de Ciutadania (Lloret de Mar)
      • Annabel Bandric Mulero – Pla Local de Ciutadania  (Lloret de Mar)
      • Laura Bernà i Alabat – Pla Local de Ciutadania (Lloret de Mar)
      • Naima Dahmani – suport PLAC (Lloret de Mar)
      • Mariama Diao – Projecte Acompanyament Dones Migrades (Figueres)
      • Mònica Ortiz Garrido – Dinamització comunitària (Platja d’Aro)
      • Ikram El Bekkouri – Projecte Acompanyament Dones Migrades (Figueres)
      • Malika Oueriaghli- Projecte Acompanyament Dones Migrades (Figueres)
      • Habby Jawo – Empoderament dones origen subsaharià (Alt Empordà)
      • Alba Sala Seisdedos – Primera acollida (Girona)
      • Anna Solà Sanchez – SIAD (Figueres)
    • ÀREA D’HABITATGE SOCIAL
      • Joan Trujillo Arias – Coordinador Àrea
      • Marc Puntunet Roca – Coordinador Àrea
      • Najima El Morabit El Khattabi (Girona)
      • Núria Fortià Batallé – SAAS (Girona )
      • Lídia Puigdomènech García (comarques gironines)
      • Xevi Bassó Canadell (comarques gironines)
      • Guillem Carreté i Fisas – SAAS (comarques gironines)
      • Berta Sala i Blasi (comarques gironines)
      • Leyre Pérez Vergara (comarques gironines)
      • David Arenas Sierra (comarques gironines i Sta. Coloma de Farners)
      • Neus Carmona Pons (comarques gironines)
      • Víctor Peñarroya Zaldivar – Cap projecte (Lloret de Mar)
      • Daniel García Martínez (Lloret de Mar)
      • Marta Guinart Planas (Lloret de Mar)
      • Eva Vilà i Parareda (Lloret de Mar)
      • Verònica Barcos Campaña (Lloret de Mar)
      • Vanesa Paola Martínez – suport (Lloret de Mar)
      • Idoia Landa Rovira (La Bisbal d’Empordà)
      • Eva Luengo Castro (Vidreres i Tossa)
    • LÍNIA D’INSERCIÓ SOCIOECONÒMICA i CIUTADANIA
      • Edurne Bagué Tova – Coordinadora Comunalitat del Güell (Girona)
      • Rubén Carrasco Cano – Comunalitat del Güell (Girona)
      • Blanca Cuatrecases Martínez – Comunalitat del Güell (Girona)
    • LÍNIA TRANSVERSAL DE COMUNICACIÓ
      • Pere Serrat Manén
  • ADMINISTRACIÓ
    • Alba Roca Busquets – Coordinadora Àrea
    • Badr Jouga Oujana
    • Najima El Morabit El Khattabi
    • Mari Mas Bermejo
Pl. Lluís Companys, 12
17003 Girona
Tel. +34 972 213 050 · Fax. +34 972 213 717
info@fundaciosergi.org
Localització i contacte Avís legal | Política de privacitat i cookies